WE ARE ALL MAD HERE.

Říjen 2013

Halloween?

31. října 2013 v 20:06 | Aky |  Moje malé slohovky

Psáno původně jako úkol na jednu RPG hru, omluvte proto stále opakující se slovo Halloween. Vložila jsem do toho víc sebe než do jiných článků/příběhů - snad kromě Soul Mates. Ať se líbí. Nebo ne, vlastně je mi to jedno. Tohle je jediný slohový útvar, na který jsem kdy byla hrdá. A to se jen tak nezmění.

Nechci

29. října 2013 v 20:19 | Aky |  Ze života
...Pokračování článku 22x Chci, psán s podobnými myšlenkami, v podobné situaci...
Absolutně bez významu pro kohokoliv...

Už jsem tu zase, jste z toho tak málo nadšení jako já?

19. října 2013 v 9:18 | Aky |  Blog a vše o něm...
Nevím, co jsem si myslela. Že mi bude líp? Nevím, proč jsem si myslela, že je mou kamarádkou? Proč? Možná víte, jaké to je, když zjistíte něco takového. Když vidíte, že někdo nebyl vaší kamarádkou. Článek beze smyslu, od jedné zmatené holky, se spoustou otázek. Doporučuji nečíst.

Omluva a krátká pauza...

6. října 2013 v 20:01 | Aky |  Blog a vše o něm...
Přestože tohle není tak úplně článek, jen pár řádků, maximálně dva odstavce, myslím, že bych to se měla napsat. Omlouvám se, ale potřebuju trošku pauzu, přišla na mě jedna z mých zvláštních nálad a já mám chuť nechat Chris ze SoulMates umřít, což ale opravdu není dobrý nápad. Pauzu vidím tak minimálně na týden, ale rozhodně to nebude déle než týdnů několik. Zkusím zatím něco vymyslet (ne že bych nápadů neměla dost - v plánu mám minisérii Myšlenky, pár depresivních článků, fanfiction k Harry Potterovi a další část Subkultur), ale nevím. Hlavně se konečně potřebuji soustředit na učení, jelikož jsem to letos dost flákala a - co si budu nalhávat - známky mi zatím vycházejí tak průměrné, což úplně dobré není. Tedy, děkuji že to chápete. Myslím, že SM sem hodím o něco dřív a pokusím se tam nikoho nezabít. Vlastně vím, že to sem hodím trochu dřív, jelikož mě Kentaurka prostě donutí :D To by tedy bylo vše, na krátkou dobu se s Vámi loučím a říkám - až na tom budete jako já, pusťte si Drobnou paralelu.


Taky bych chtěla doporučit povídku psanou Kentaurkou a mým drahým Dietřiskem - Paranormal Perversity. Jen slabší povahy, mladší 13-ti let a hateři Tokio Hotel by se této ff měli vyhnout ;)

SoulMates, část třetí

5. října 2013 v 20:37 | Aky |  SoulMates
Takže, na nějaký čas poslední část psaná z pohledu Chris. V další části už by těm chytřejším (a i všem ostatním) mohlo dojít, kdo je Pacient č. 82 :) Ano, mám jeden den spoždění, ale zkuste si vymyslet pohádku s Princeznou Feministou, Neviditelným pláštěm, Vlkem a Kapkou Krve, to celé v angličtině. Opravdu, naši angličtinářku musí každý milovat, obzvášť, když na to máme jen víkend. No co, 250 slov, možná to sem pak hodím v češtině, ať se pobavíte, jelikož já se u psaní rozhodně bavila :D
SoulMates for you, Polka Dots.Hipsteři, subkultura jako každá jiná

1. října 2013 v 15:35 | Aky |  Subkultury už nejsou "in"

A teď si řeknete, další 'velice vtipný' článek o tom, jací hipsteři vlastně jsou. Ale proč jsou všude ironické články typu 'Jak být hipsterem během několika minut"?! Ale něco takového tu nečekejte, jsem jen rádoby originální holka, co klape do klávesnice. Zkusím se tedy rozepsat o tom, co jsou to Hipsters zač a proč je lidi tolik 'hejtují'. A to všechno i přesto, že podle spousty lidí už je tenhle 'trend' za námi.