WE ARE ALL MAD HERE.

Už jsem tu zase, jste z toho tak málo nadšení jako já?

19. října 2013 v 9:18 | Aky |  Blog a vše o něm...
Nevím, co jsem si myslela. Že mi bude líp? Nevím, proč jsem si myslela, že je mou kamarádkou? Proč? Možná víte, jaké to je, když zjistíte něco takového. Když vidíte, že někdo nebyl vaší kamarádkou. Článek beze smyslu, od jedné zmatené holky, se spoustou otázek. Doporučuji nečíst.


Pro toho Někoho jste byli jen náhrada. 'Hele nikdo dobrej není poblíž, ale potěšíme tu chudinku.' Nechci být je náhrada, nechci být náhradnice za všechny ostatní. Mívala jsem tě ráda, Darkness, víš? Oh, jistě, já zapomněla. Nemáš potřebu číst můj blog, přestože já přečetla a snažila se zajímat o všechny tvé příběhy. Ty nezajímavé, trapné a rádoby vtipné, víš? Já... Já nevím, jak bych se měla zachovat. Mám se na tebe zlobit? Mám se s tebou pohádat?
Říkala jsi mi někdy pravdu? Mívala jsi mě ráda? Možná ano, kdysi? Nevím nic, cítím se odtrčená. Chápu, že nemáš ráda mé přátele, já nemám ráda některé tvé. Ale já se aspoň snažila, chvilku. Stejně jako jsem četla tvé příběhy, u kterých jsem postrádala smysl. Nevím, proč dokáže nenávidět věci a lidi, které neznáš. Proč odsuzuješ lidi podle názoru ostatních, když tolik bojuješ za práva homosexuálů? Že to není stejné? Je. A to víc než si myslíš. Líbilo by se ti, kdyby na tebe někdo křičel 'Zasraná lesbo'? Já si totiž myslím, že ne. Že nedokážeš lidem přát úspěch, že ti záleží na tobě až příliš. (Tím neříkám, že mě ne - jsem dost sobecká a vím to. Taky někdy moc upřímná. Ale neničím lidi. Od toho jsi tu ty.)
Znám Tě vůbec? Nejsi jenom výmysl mé hlavy? Jsem bláznem? Nebo i já sama neexisuji? Jsem iluze někým vytvořená. Možná toho člověka baví sledovat, jak se zamotávám do problémů, jež mi připravil. Jsem obětí života? Měla bych být spokojená? Možná se jen skrývám za problémy ostatních. Možná jsem iluze, jenž má ztížit vaše životy, záporná postava ve vaše příběhu. Nebo jenom ne kladná? Možná je takovou postavou naopak Darkness. Nebo někdo jiný, někdo, kdo nás bude pronásledovat celý život. Může to být i nějaký skutek, který jsme provedli? Můžeme být celý život trestáni za něco opravdu špatného, co jsme provedli? A pokud jsem něco tak zlého udělala, měla bych to přiznat nejen ostatním, ale i sobě?

Teď, když se na to tak dívám, vypadá to ještě hůř. Lehce podprůměrný článek, dávající smysl snad jen mě. Darkness, nevím jak to vidíš, ty, ale já takto... (Oh, vždycky zapomenu - nejsem pro tebe důležitá!)
 

2 lidé ohodnotili tento článek.

Komentáře

1 Kentý Kentý | 20. října 2013 v 15:53 | Reagovat

Ahoj :)
No... já si nikdy nejsem jistá, jestli se k těmhle článkům mám vyjádřit a nebo ne. A hlavně nikdy moc nevím, co napsat, takže jsem to vždycky nakonec vzdala a nic nenapsala...
Já... si nejsem jistá, jestli jsem všechno pochopila dobře, takže to radši nebudu dál rozebírat...

Jinak... jsem ráda, že zase píšeš :) a doufám, že se mi brzy podaří přemluvit tě k dalšímu dílu SM! :D btw: Neuděláš nic Danielovi, když víš, že je to můj oblíbenec, že ne? :DD

2 Aky Aky | 21. října 2013 v 13:30 | Reagovat

Uh, možná se k takovým článkům raději nevyjadřuj, ale jsi asi jediná, kdo dokáže pochopit, o čem i proč to píšu ;)

A když D. něco udělám, budeš se hodně zlobit? :D Ne, neboj, D. je taky můj oblíbenec, tomu bych nebyla schopná nějak moc ublížit :D (Teď už ne, ale ještě před týdnem jsem bla odhodlaná je všechny nechat umřít bolestivou smrtí :)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama