WE ARE ALL MAD HERE.

Tři písničky, které stojí za to si poslechnout...

8. listopadu 2013 v 19:59 | Aky |  "Žít hudbou byl můj sen.."
Poslední dobou hodně přemýšlím sama nad sebou a o tom, co z těchto myšlenek napsat sem na blog. Také si hledám spoustu věcí k tématům, o kterým bych se chtěla rozepsat. A díky těmto myšlenkám i tématům jsem narazila hned na tři písničky, které stojí za poslech.
(A předem říkám - nečekejte moc textu, toto není plnohodnotný článek.)První písnička se týká tématu, na které chystám jeden delší článek. \možná už díky tomuto pochopíte, o čem bude. Píseň je tedy o dětech vyrůstajících v homosexuální rodině (tedy přesněji o dětech, které mají 'dva otce', což lze poznat i podle názvu - "Two Fathers"). U nás tedy v tomto případě není povolena adopce dětí, pouze pokud jednotlivec není v registrovaném partnerství je možno si dítě osvojit. Myslím, že i vás tahle píseň dostane... Pokud píseň nejde rozkliknout, najdete ji tady.


Další dvě písně jsou z doby, kdy jsem hledala sama sebe a potýkala se s dvěma otázkami. Jaká jsem a jsem to vůbec já? Myslím, že už jsem na to přišla díky dvěma úžasným dušiškám, které mě podržely a na které se můžu vždycky spolehnout. Nechápu proč jsem, sakra, neviděla, že ony jsou tu pro mne. Tedy J. a Ann, děkuju vám. Našla jsem sama sebe a doufám, že jsem vám stejně dobrou kamarádkou. Druhá píseň je tedy od Simple Plan - Anywhere Else But Where, třetí je od Sum 41 (a víc než tuhle skupinu miluju snad jen Green Day, svou čundr tašku a osobu, která si to opravdu zaslouží). Tedy píseň Pieces i s úžasným videoklipem.Pozn.: Viděl jste někdo film The Perks of Being Wallflower/Ten, kdo stojí v koutě/Charlieho malá tajemství? Film, u kterého jsem si po dlouhé době zase pobrečela...
 

2 lidé ohodnotili tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama