WE ARE ALL MAD HERE.

Prosinec 2013

Vánoční nálada

24. prosince 2013 v 9:38 | Aky |  "Žít hudbou byl můj sen.."
Jestli čekáte něco smysluplného, v tomto článku (a ani v jiném na tomhle blogu) se toho nedočkáte. Přináším vám jen tři věci. První z nich je oznámení, že Projekt Optimismus byl oficiálně ukončen a již v něm dále pokračovat nebudu. Druhou věcí je (tedy doufám) dobrá zpráva - v nejbližší době bude jeden až dva další díly SoulMates a mám takový nejasný pocit, že se v nich něco stane :D
No a teď už k věci poslední - tomuto "článku". Neleznete v něm 4 vánoční písničky, které mám ráda. Toť je asi k Vánocům vše, protože na těchto svátcích je mnohem více negativ než pozitiv...
50 nejlepších písní, jaké jsem kdy poznala

24. prosince 2013 v 8:00 | Aky |  "Žít hudbou byl můj sen.."
Tohle je hudba, kterou miluju a nikdo mi to nerozmluví. Je mi jedno, že spousta lidí nemá vkus a nelíbí se jim to. Ale v tomto seznamu by si měl každý, koho zatím můj blog neodradil, něco vybrat. Je mi jedno, že jsou to písničky starší i novější, méně či více známé,... Jsem ráda za to, že mám příbuzné, se kterými se na hudbě dost shodneme. A obzvlášť dokáže potěšit, když vám o více než deset let straší bratranec řekne, že je hrdý na to, že si stále pamatujete, jakou hudbu vám v dětství pouštěl :) Jsem ráda, že jsem si po letech konečně uvědomila, co je to hudba a na některé věci, co jsem dříve poslouchala opravdu nejsem hrdá. Ale teď jsem tak, kde jsem vždycky měla být a jsem ráda. Tedy, Puntíky a Proužky, toto je nejlepších 50 písní všech dob!
(Písně nejsou seřazeny podle ničeho logického - prostě tak, jak je mám seřazené v mobilu, tedy úplně náhodně.)


'Proč je život fajn' - Den 2.

15. prosince 2013 v 9:06 | Aky

A dost! Štve mě můj vlastní pohled na svět, to, jak se mi nic nelíbí, všechno kritizuji a na všechno nadávám. Ale ještě více mě štvou lidé, jenž mě utvrzují v tom, že nemám nic ráda a proč tedy žiji? Rozhodla jsem se napsata si 10 věcí, které mám ráda a které jsem nikdy (dobře, skoro nikdy) nezkritizovala. Omlouvám se za to, že jsem Den 2. přidala až dnes, ve třetí adventní neděli. Ještě v úterý bych ze sebe nedostala ani řádku pozitivního textu - a hele, středeční článek bylo to nejoptimistější, co jsem kdy napsala. No, to by bylo k ůvodu či něčemu takovému. Hope you like it, Polka Dots.


'Proč je život fajn' - Den 1.

1. prosince 2013 v 17:09 | Aky

Takže, rozhodla jsem je rozjet takový menší projekt - nevím ještě jak to budu celé stíhat a možná že i tohle jednou zařadím mezi desítky nedokončených nápadů. Ale v čem že to vlastně spočívá?
Chci se na svět dívat optimisticky, to už jsem kdysi zmiňovala. A hlavně se snažím dokázat ostatním, že nejsem pesimista. Tohle je projekt, který by mi mohl pomoci. Pokusím se každý den až do Vánoc/do konce letošního roku napsat pár řádek o jiném důvodu 'proč je život fajn' a přidám k tomu jednu písničku. Stále ještě nevím, jak přesně to bude probíhat, možná napíšu jen jeden/dva články týdně. Zkuste se na to dívat jako na pokus - buď se povede, nebo ne.