WE ARE ALL MAD HERE.

50 nejlepších písní, jaké jsem kdy poznala

24. prosince 2013 v 8:00 | Aky |  "Žít hudbou byl můj sen.."
Tohle je hudba, kterou miluju a nikdo mi to nerozmluví. Je mi jedno, že spousta lidí nemá vkus a nelíbí se jim to. Ale v tomto seznamu by si měl každý, koho zatím můj blog neodradil, něco vybrat. Je mi jedno, že jsou to písničky starší i novější, méně či více známé,... Jsem ráda za to, že mám příbuzné, se kterými se na hudbě dost shodneme. A obzvlášť dokáže potěšit, když vám o více než deset let straší bratranec řekne, že je hrdý na to, že si stále pamatujete, jakou hudbu vám v dětství pouštěl :) Jsem ráda, že jsem si po letech konečně uvědomila, co je to hudba a na některé věci, co jsem dříve poslouchala opravdu nejsem hrdá. Ale teď jsem tak, kde jsem vždycky měla být a jsem ráda. Tedy, Puntíky a Proužky, toto je nejlepších 50 písní všech dob!
(Písně nejsou seřazeny podle ničeho logického - prostě tak, jak je mám seřazené v mobilu, tedy úplně náhodně.)Green Day - The Forgotten (Ne, nemám ráda Stmívání. Kde jsou ti původní upíři, krvelačné bestie, které vás na místě rozsápou?!)
Tokio Hotel (ft. Kerli) - Strange (Sala Samobojcow/Suicide room je úžasný film, rozhodně doporučuji. Jsou lidé, kterým tento film pomohl a jsou i ti, které srazil ještě hlouběji...)

A čemu že to sem píšu? Protože každý z článků, které jsem tu zveřejnila, mi připomíná něco, co je pro mne v životě důležité. A hudba je jedna z těch nejdůležitějších věcí. Možná si tenhle článek přečtu znovu a rok, dva,... A budu se divit, co jsem to poslouchala za ******. Nepíšu pro lidi, píšu pro sebe. A přestože se vám to může zdát divné, je mi to jedno. Poslední dobou je mi už jedno spoustu věcí. Jsem divná.
 

2 lidé ohodnotili tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama