WE ARE ALL MAD HERE.

Únor 2014

Dirty Little Secrets

26. února 2014 v 20:06 | Aky |  Moje malé slohovky

(Dirty Little Secret - The All-American Rejects)

"Jsem panna."
"Všechno, co jsem kdy řekl své psycholožce, byla lež."
"Když jím, cítím se jako bych selhala."
"Nesnáším lidi, kteří mi připomínají mě samotnou."
"Před třemi lety jsem se pokusila o sebevraždu... Teď je mi 18 a říkám, že jsem šťastná... Ale stále chci zemřít."
"Strašně moc tě miluji, ale nedokážu to říct..."
"Moje rodina je bohatá, ale já stejně každý den kradu v obchodech."

Sen o snu

22. února 2014 v 20:06 | Aky |  "Žít hudbou byl můj sen.."
Pamatuje si někdo článek vydaný v září s názvem 'My life in 9 songs'? Ať už tomu budete věřit nebo ne, mám tu jakési pokračování. Původně to měla být jakási série s názvem 'Songs of my life', ale nakonec z toho sešlo. /Jak stále opakuji, jsem nehorázně líná. To je ten důvod, ať už vám kdykoliv budu tvrdit cokoliv./ Jenže tohle blbnutí s texty písniček mě baví a když z toho vznikne něco zajímavého, chci se s tím pochlubit. Vlastně se mi zdálo přesně o tom, co popisují následující řádky. Tak ať se vám to líbí, Puntíčci.

SoulMates, část osmá

13. února 2014 v 21:06 | Aky |  SoulMates
Hah, jste z nového dílu SM tak nadšení, jako já? Nakonec se mi ta část psala docela dobře. Optimistická a klišoidní, naprostá absence překvapivých zvratů. Nicméně, pravděpodobně jsme se dostali za polovinu příběhu a já upřímně doufám, že se mi to do léta podaří dopsat. Až SM skončí, mám připraveného něco dalšího, no nejsem si tak úplně jistá, jestli by to stálo za to. Ještě nemám ani pracovní název, ale bylo by to něco ve stylu steampunku s poněkud zvláštní hlavní hrdinkou. Ale co je nejpodstatnější - bylo by to mírně homosexuálně orientované. Dále je tu ještě jakási parodie na Vyvolené, kterou mě prakticky donutil napsat bratránek. Není to hotové, nemá to myšlenku a chce to zvrácený smysl pro humor. Nakonec poslední příběh, mé vlastní podání American Idiot. Četl by někdo něco z toho, nebo bude lepší, když sem po SM hodím fanfiction k Harry Potterovi?
So hope you like it, Polka Dots!


Protože život jde dál...

1. února 2014 v 20:06 | Aky |  Moje kecy aneb Na něco si stěžovat musím!
Jen několik dalších vět.
Já se jen snažím přežít v tomhle světě, kde nic není v pořádku, ale nikdo to nechce vidět. Ráda bych to ukázala i dalším lidem, ale... Nejsem osoba, která dokáže přesvědčit lidi. Nemám na to hlas, tvář, úsměv,... Mám jen své myšlenky, fix, kus papíru a slova a písmena. Psaná písmena jsou jediné zbraně, kterými hodlám bojovat. Protože přestože je tohle příšerná doba, v minulosti byly i horší. A věci, které teprve přijdou, budou mnohem děsivější. Že mi nevěříte? Já ve své instinkty věřím a i přes vše dobré, co se snažím vidět, ty věci nechci zažít...