WE ARE ALL MAD HERE.

Blog a vše o něm...

Info, další obrovská omluva a písnička

4. března 2014 v 20:06 | Aky
Omluvám se. Vím, že informační články nikoho nezajímají a nejsem jednem z lidí, který by je musel psát pořád - možná. Jenom se teď stalo tolik věcí a já mám v reálném životě opravdu nepořádek. Nemám tušení, co by se mohlo zítra (pozítří, ještě den potom, příští týden,...) stát. A co bude dál? Možná už na blog nebude čas - nebo naopak toho času bude až moc. Uvidíme - uvidím. Doufám v nejlepší, věřím. Protože lži... Lži jsou něco, co se ne vždy dá odpustit. A já nevím, jak dlouho ještě dokážu o něčem takovém lhát...

Nicméně, tady je písnička pro všechny, kteří si tohle přečtou. A že jich (vás) mo nebude, co? Omlouvám se lidem, kteří mi věřili. Děkuji těm, kteří mi otavřeli oči. omlouvám se čtenářům, přestože je to neomluvitelné. Děkuji vám, co jste tu a právě čtete. Protože s tímhle blogem se rozloučit nedokážu a mrzelo by mne, kdyby SoulMates zůstaly nedokončené a nezveřejněné. Slíbila jsem, že do letních prázdnin to dopíšu a zveřejním. Slíbila jsem, že dodělám Krabicoidního Humanoida. A já sliby plním, jen mi to někdy trvá moc dlouho...

Už jen... Lived A Lie od You Me At Six, protože pro tuhle anglickou kapelu mám teď tak trochu slabost...


Jistě, nejspíše mraky překlepů a teček. Poslední krok, poslední omluva, poslední sbohem.

Už jsem tu zase, jste z toho tak málo nadšení jako já?

19. října 2013 v 9:18 | Aky
Nevím, co jsem si myslela. Že mi bude líp? Nevím, proč jsem si myslela, že je mou kamarádkou? Proč? Možná víte, jaké to je, když zjistíte něco takového. Když vidíte, že někdo nebyl vaší kamarádkou. Článek beze smyslu, od jedné zmatené holky, se spoustou otázek. Doporučuji nečíst.

Omluva a krátká pauza...

6. října 2013 v 20:01 | Aky
Přestože tohle není tak úplně článek, jen pár řádků, maximálně dva odstavce, myslím, že bych to se měla napsat. Omlouvám se, ale potřebuju trošku pauzu, přišla na mě jedna z mých zvláštních nálad a já mám chuť nechat Chris ze SoulMates umřít, což ale opravdu není dobrý nápad. Pauzu vidím tak minimálně na týden, ale rozhodně to nebude déle než týdnů několik. Zkusím zatím něco vymyslet (ne že bych nápadů neměla dost - v plánu mám minisérii Myšlenky, pár depresivních článků, fanfiction k Harry Potterovi a další část Subkultur), ale nevím. Hlavně se konečně potřebuji soustředit na učení, jelikož jsem to letos dost flákala a - co si budu nalhávat - známky mi zatím vycházejí tak průměrné, což úplně dobré není. Tedy, děkuji že to chápete. Myslím, že SM sem hodím o něco dřív a pokusím se tam nikoho nezabít. Vlastně vím, že to sem hodím trochu dřív, jelikož mě Kentaurka prostě donutí :D To by tedy bylo vše, na krátkou dobu se s Vámi loučím a říkám - až na tom budete jako já, pusťte si Drobnou paralelu.


Taky bych chtěla doporučit povídku psanou Kentaurkou a mým drahým Dietřiskem - Paranormal Perversity. Jen slabší povahy, mladší 13-ti let a hateři Tokio Hotel by se této ff měli vyhnout ;)
 
 

Reklama