WE ARE ALL MAD HERE.

Moje kecy aneb Na něco si stěžovat musím!

The Black Keys: Turn Blue (Recenze #1)

25. července 2014 v 22:29 | Aky

Takže, i já se připojuji k vlně recenzí. Soutěž je soutěž, že ano. Hah, jak říkávám, mainstream není úplně špatná věc. Překvapivě (a to proto, že to nakonec překvapilo a vyděsilo i mě samotnou) je to deska Turn Blue od The Black Keys.

Protože život jde dál...

1. února 2014 v 20:06 | Aky
Jen několik dalších vět.
Já se jen snažím přežít v tomhle světě, kde nic není v pořádku, ale nikdo to nechce vidět. Ráda bych to ukázala i dalším lidem, ale... Nejsem osoba, která dokáže přesvědčit lidi. Nemám na to hlas, tvář, úsměv,... Mám jen své myšlenky, fix, kus papíru a slova a písmena. Psaná písmena jsou jediné zbraně, kterými hodlám bojovat. Protože přestože je tohle příšerná doba, v minulosti byly i horší. A věci, které teprve přijdou, budou mnohem děsivější. Že mi nevěříte? Já ve své instinkty věřím a i přes vše dobré, co se snažím vidět, ty věci nechci zažít...

Co se to děje?!

25. května 2013 v 20:02 | Aky
Přestože jsem tenhle článek zařadila do 'Keců', není to jeden z mých typických článků, ve kterých se mi něco nelíbí. Jo, na věci, o které hodlám psát, se mi taky něco nelíbí. A kdybych si to sama neprožila, vůbec bych se o toto téma nezajímala. Určitě o tom každý z nás slyšel, možná si to dokonce i prožil... Šikana. Nejsem jednou z obětí, alespoň prozatím. Přesto se mě to týká víc ne by mělo. Ale možná bych měla vysvětlit, co se to vlastně u nás děje.

Virtuální stáj Ufonek a jak teď vlastně vypadá...

1. ledna 2013 v 17:26 | Aky
'Velmi naštvaný člověk si sedl k noťasu a otevřel několikery stránky, které běžně navštěvuje... Seznam.cz, transformice.com, staj.ufonek.net a silmarion.net... Bylo to 24. prosince, nom, některým toto datum připadá zvlášní, tento velmi naštvaný člověk však tušil, že je to den jako každý jiný. Na Seznamu nic nového, 2 maily, měla bych odepsat. Na tfm kouknu později, teď Ufonek... Do háje, nic moc nového, jen další políčko adventního kalendáře... A stejně je tam jen Zlaté prase, jděte všichni *** nepublikovatelná část ***!'

Jo, onen velmi naštvaný člověk jsem já. K Silmarionu se dostanu později, ale o Ufonku bych chtěla psát teď. Ty stránky by chtěly tak nějak nakopnout, ať už novým vzhledem, zajímavou akcí nebo prostě něčím... Už dlouho se slibují nějaké úpravy ve funkcích, SMS kredit je na Ufonku hodně důležitý, zlatý účet také... Na mém nynějším profilu jsem od září 2009, na starém profilu jsem hrála asi rok než mě Ufo přestalo bavit. A vrátila jsem se, po půl roce hledání nějaké inteligentní virtuální stáje, vrátila jsem se na Ufonek. Hlavně kvůli nejmenované uživatelce, která mě jaksi dokopala ke znovuzaregistrování. Nevím jak dlouhou dobu jsem hrála, dotáhla jsem ve hře spoustu lidí... Ale Ti odpadávali, v klubech se nic nedělo, o některé funkce nebyl vůbec zájem,... Tak jsem to vzdala, dlouhou dobu jsem tam nechodila, postě jen jednou za čas jsem se přihlásila abych věděla, zda ještě existuji... Za tu dobu jsem vyzkoušela spoustu různých RPGček, virtuální stáje mě nelákaly. Až mě moje draháá Fer přivedla na Silmarion...
Ale zase jsem se dostala od tématu. Prostě jsem se po několika měsících neaktivity znovu přihlásila, bylo to někdy v listopadu. Začala jse se snažit, vydělávat, dostala jsem se z mínusu, pořídila si nová zvířata.A, ke vší radosti, účet jsem měla pořád stejný, nemusela jsem začínat zase od 0 hodin. Projela jsem novinky v Novinách, na vrcholu se držely úplně jiné noviny, snad jen jedny mi byly povědomé. S radostí jsem se přihlásila do nejmenovanéjo JK, aktivita tam byla ale téměř nulová. Asi o dva týdny později jsem narazila na JK Akim, kde jsem stále. Aktivita v knize je úžasná, za hodinu několik příspěvků, akce... Psí klub jsem ale zvolila špatně, vedoucí se totiž někdo dostal na účet a odebral jí funkci. Nová vedoucí je neaktivní, na nástěnce žádky příspěvek. Přesože hráči by rádi byli aktivní, není jak, tak se jenom kecá o ničem. Hlavně, to že je Psí nebo Jezdecký klub výš, neznamená že je lepší. A když už jsem u toho, chtěla bych Vás pozvat do JK Akim, už máme skoro plno ;). Taky chci doporučit PK Gabik, aktivní vedoucí, přítelská atmosféra, hodnotné výhry,...Síla SMS kreditu mě zarazila... Lidi jsou schopní dát stovky korun na SMS kredit. Je to šílené, vůbec to nechápu.
Teď je jedno zda je pes nebo kůň vytrénovaný, důežitá je fotka. Kde jsou ty časy, kdy mi napsalo několik lidí kvůli psovi v levlu 3, bez fotky (!), a nikdo z nich nenabízel málo. Musí to být Slawik nebo Big Zuzule, jinak psa nebo koně v levlu prostě neprodáte za dostatečnou cenu... "Cože? Ty u toho psa nemáš fotku? A nejsi trochu divná? Přece bych nedala 20 000 za psa bez fotky?!" Ale co je 20 000 teď? Spoustu lidí má desetitisíce, někteří statisíce budů. Dřív byl každý s body nad 100 000 boháč. Ale to je teď normální, hlavně když máš hromadu koní od Zuzule na černém pozadí... (Slawik byla - díky Bohu - zakázána)dit jenom proto, že za X SMS půžou koupit 'támhletoho úža koníčka'. Lidi, no tak, vzpamatujte se, nic z toho vlastně neexistuje! Spoustu lidí tvrdí, že Howrse odlákalo hráče... Ale kdo ví kam se těch několik tisíc lidí podělo? Prostě je to přestalo bavit, ano, někteří odešli na Howrse, jiné Ufonek prostě znechutil... Jo, přestě takhle to je, spousta úžasných her, ať už textových RPGček, nebo stájí prostě doplatila zavedení 'zlaťáků, SMS kreditů' apod.
V novinách se omílá pořád to stejné. 'SMS kredit je na nic, napadla mě taková změna, fotočlánek na téma..., příběh o...', takováhle témata jsou už očtená, nudná, chce to nápad. Lidi, věřím že by Vás něco napadlo... Zkuste napsat úvahu, úvahy se čtou dobře, podle mě jsou i zajímavé. Nebo napište o nějakých knížkách, oblíbených kapelách, návod na... Protože originální témata jsou základ, ne? Taky omezení pravopisných chyb by pomohlo...
Pak je tu ještě poslední věc kterou by stálo za to zmínit. Pro někoho je to nepodstatné, mě to ale vždycky pěkně naštve... Starám se o zvířata, pampampam... Najednou koukám, hele, nová zpráva, miniakce jsem nedělala, co to může být? Ha, někdo mi píše jestli nekoupím jejho pejska... A ani nepozdraví? Zabilo by ji napsat Ahoj? A jak na mě vůbec přišla, ***nepublikovatelné nadávky ***! Je to dost běžné, spoustu lidí to otravuje... A nahlásit onoho uživatele? Na co by to bylo, vždyť teoreticky nedělá nic zakázaného, ne? Stejně mi ale vadí, že nepozdravila. Sakra, ublížilo by jí to? Řekla bych že ne.


Celkové shrnutí pro ty, co to přeskočili:
Takže, zavedení SMS kreditu mi, samo o sobě, zas tak nevadí. Je to jakési zpestření, dobře, nemůžeme chtít po Zuzaně aby to celé dělala zadarmo. Ale celé by to chtělo nějakou převratnou novinky, minimálně nový vzhled. Až napíšu ten článek o Silmarionu, budete to moct porovnat. Sere mě neaktivita v klubech, ať už jezdeckých nebo psích. Vadí mi, jak všichni chtějí fotky od Zuzule a od Slawik. A že temten pes je lvl pro? No a? Nemá fotku ani od Zuzule... Další tu je jakási neúcta k ostatním hráčům a neustále urážky... Jde to i bez toho, ne? Jednotvárnost Novin není až zas tak důležitá, ale za zmínku taky stojí. Ale Ufonek má dvě obrovské pluska - výborná komunikace a dobrá grafika. (Já nevím jak Vám, ale mě se strašně líbí malinké obrázky ufíků ;D)

Toť tedy dnes vše a děkuji za (ne)pozornost.
 
 

Reklama