WE ARE ALL MAD HERE.

SoulMates

SoulMates, část devátá

27. května 2014 v 19:06 | Aky
No jo, taky se mi tomu nechce věřit. Vždyť předchozí díl jsem zveřejnila v polovině února. Jenže věřte tomu nebo ne, stalo se toho opravdu moc. Nicméně, v papírové podobě mám už SM téměř dopsané a nechce se mi věřit, že jsem tuhle část prostě nepřidala, když ji mám už více než měsíc téměř přepsanou. Omlouvám se tedy - a komu to vlastně? Nejspíše sama sobě, protože sebe jsem zklamala nejvíc. A taky lidem, na které jsem kvůli spoustě maličkostí teď dlouhou dobu kašlala...
Hope you like it, Polka Dots.

SoulMates, část osmá

13. února 2014 v 21:06 | Aky
Hah, jste z nového dílu SM tak nadšení, jako já? Nakonec se mi ta část psala docela dobře. Optimistická a klišoidní, naprostá absence překvapivých zvratů. Nicméně, pravděpodobně jsme se dostali za polovinu příběhu a já upřímně doufám, že se mi to do léta podaří dopsat. Až SM skončí, mám připraveného něco dalšího, no nejsem si tak úplně jistá, jestli by to stálo za to. Ještě nemám ani pracovní název, ale bylo by to něco ve stylu steampunku s poněkud zvláštní hlavní hrdinkou. Ale co je nejpodstatnější - bylo by to mírně homosexuálně orientované. Dále je tu ještě jakási parodie na Vyvolené, kterou mě prakticky donutil napsat bratránek. Není to hotové, nemá to myšlenku a chce to zvrácený smysl pro humor. Nakonec poslední příběh, mé vlastní podání American Idiot. Četl by někdo něco z toho, nebo bude lepší, když sem po SM hodím fanfiction k Harry Potterovi?
So hope you like it, Polka Dots!

SoulMates, část sedmá

15. ledna 2014 v 20:06 | Aky


Takže, SM tentokrát trochu dříve. Původně to nebylo plánované jako sedmá část, ale druhá polovina šesté. Ale tak nějak se mi nechtělo přepisovat to číslování a tak, takže SoulMates, část sedmá je tu. Je to krátké, kouskované, o ničem. Strašně bych chtěla poděkovat Gone a Kentý, které okomentovaly minulý díl. Řekla bych, že to je asi tak všechno, co jsem sem chtěla napsat, so...
Hope you like it, Polka Dots!


SoulMates, část šestá

11. ledna 2014 v 20:06 | Aky
Ano, zase se omlouvám. Jsem opravdu líná, jiné vysvětlení nemám, jelikož tento díl jsem měla napsaný už na konci listopadu (sakra, někde je chyba - je začátek ledna!). Nicméně, omlouvám se. Komu? Asi tomu, kdo tu občas něco čte. Ale začal nám rok 2014 (sakra, když pomyslím na to, co všechno mě letos čeká -.-) a i já mám předsevzetí - budu psát častěji a zbavím se lenosti. Ghm, 2 týdny zpoždění, nějak jsem to nezvládla...
So hope you like it, Polka Dots!SoulMates, část pátá

24. listopadu 2013 v 10:06 | Aky
Nevím, co mám na úvod napsat, snad jen, že jsem se konečně odhodlala psát dál co nejčastěji. Vím, že to skoro nikdo nečte a tímto chci říct všem, jenž mi říkají ať to vzdám, že je mi to jedno. Blog jsem si založila proto, aby mé příběhy, úvahy a názory nezůstávaly bez jakéhokoliv užitku na papírech, které nehodlám nikomu nikdy ukázat. Protože tady se k tomu nemusím hlásit, tady na blogu už to nejsem já - je to Aky.
Hope you like it, Polka Dots.


SoulMates, část čtvrtá

16. listopadu 2013 v 20:06 | Aky
Takže, po dlouhé době jsem tu s dalším dílem :) Konečně jeden víkend bez slohu na angličtinu. No je ta učitelka vůbec normální? So hope you like it, Polka Dots!

SoulMates, část třetí

5. října 2013 v 20:37 | Aky
Takže, na nějaký čas poslední část psaná z pohledu Chris. V další části už by těm chytřejším (a i všem ostatním) mohlo dojít, kdo je Pacient č. 82 :) Ano, mám jeden den spoždění, ale zkuste si vymyslet pohádku s Princeznou Feministou, Neviditelným pláštěm, Vlkem a Kapkou Krve, to celé v angličtině. Opravdu, naši angličtinářku musí každý milovat, obzvášť, když na to máme jen víkend. No co, 250 slov, možná to sem pak hodím v češtině, ať se pobavíte, jelikož já se u psaní rozhodně bavila :D
SoulMates for you, Polka Dots.


SoulMates, část druhá

30. září 2013 v 14:42 | Aky
Takže... Druhá část, podle mě dost nic moc. Původně jsem chtěla střídat části psané Pacientkou č. 83 a Pacientem č. 82, ale ještě nedávno jsem přepisovala začátek a rozdělila 1. kapitolu na dvě. No, uvidíme. So, hope you like it, Polka Dots!

SoulMates, část první

28. září 2013 v 7:34 | Aky
Doobře... Je tu 1. část Soulmates. Eh, krátká, ale o to dřív :) (Kdopak ji tu chtěl, víte někdo? Kentauřisko, nevíš o tom něco?) So, hope you like it, Polka Dots!


SoulMates, část úvodní

27. září 2013 v 19:54 | Aky
Dlouho jsem přemýšlela o zveřejnění tohoto příběhu. Vím, že zenhle blog nikdo nečte a já se ani nesnažím získat si čtenáře, ale myslím, že tenhle příběh není špatný. (Ano, jsem opravdu skromná :P) Zatím tomu nehodlám pořizovat vlastní složku, možná, pokud si příběh někdo opravdu přečete a napíše mi k tomu komentář. Rozhodně mám v plánu se hodit ještě tak dva díly a pak uvidím. Příběh o bolesti, lásce a hlavně vypsání z pocitů.
Puntíky a Proužky, je tu 1. část mé povídky SoulMates!


 
 

Reklama